" /> " /> FORUM e-czytelni 'e media' :: Zobacz temat - Między sacrum a profanum
Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna FORUM e-czytelni 'e media'
Forum dyskusyjne na temat utworów literackich zamieszczonych
w e-czytelni Wydawnictwa 'e media'
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Między sacrum a profanum
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> Twórczość Ilony Ewy Urban
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
teresakorz



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 5

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 23:34 pm    Temat postu: Panie Witku!!! Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze: NIE JESTEM NICZYIM POSŁAŃCEM , wypowiadam się tylko we własnym IMIENIU. Po drugie: cytat z panskiej wypowiedzi,,,,,,,,,,zazrzuca pani, że Ania sama się nie broni. przepraszam, a ten tłumek histerycznie pokrzykujący i prawdę mówiąc, nie mający zielonego pojęcia, o czym mowa, to co, mój wymysł? ja za nim stoję, czy może ktoś inny. ,,,,,,,,,,,,,,,, Jezeli wszyscy jestesmy w błędzie, Pan jedyny zna prawde i ma dowody,, TO PROSZĘ NAS "OŚWIECIĆ" przedstawić '"NIEZBITE " DOWODY WINY Pani Ilony,,, bo do tej pory to :,,, nastepny panski cytat,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,pleść, byle pleść? to najzwyczajniej niesmaczne.
nie, to mnie nie interesuje " Sad !!!!!!!!!.. Pozdrawiam . Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ilona Ewa Urban



Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witek k napisał:
pani Ilono, rozumiem, że owym imć 'teresakorzem', posłańcem Wydawcy iRedakcji, jest właśnie pani.


Widzę, że teorie spiskowe nie są Panu obce,
ale proszę spojrzeć na datę rejestracji użytkownika, zanim zacznie Pan kogoś oskarżać o to, że jest mną, czy też ja nim Rolling Eyes

witek k napisał:
kierowane do pani, kilka dni temu, pozostały bez echa , czytaj, bez odpowiedzi.


Ponieważ nie będę odpowiadać na pomówienia, które nie są poparte żadnymi dowodami,
ponad te wklejone przez Panią Agnieszkę... które nota bene nie są żadnym dowodem.

witek k napisał:
gwoli prawdzie, nie straszę, nawet nie umiem straszyć. pani Ilono, pani przecież wie, ile ja wiem, a oni przecież o tym nie wiedzą. i niech tak pozostanie. żyje pani, cieszę się. ma się pani dobrze, również cieszę się. pisze pani wiersze, cieszę się, bo wiem, jaką terapeutycznie mają dla pani wartość. tym, że nie potrafi [a może nie chce] napisać pani wiersza bez sięgania po wzorce z poezji Ani, smucę się. tym, że pani tak bardzo zapiera się tego, jestem rozczarowany. smutno i przykro mi za panią.
pani natomiast nie jest smutno. pani szafuje słowami Pisma, listami uczniów, pragnąc pouczać i napominać. pani z obyczajówki może?

zazrzuca pani, że Ania sama się nie broni. przepraszam, a ten tłumek histerycznie pokrzykujący i prawdę mówiąc, nie mający zielonego pojęcia, o czym mowa, to co, mój wymysł? ja za nim stoję, czy może ktoś inny.


O to kto stoi za ludźmi, proszę spytać ludzi, a nie mnie, ale ten "tłumek" nie mówi o przeszłości, a o mojej domniemanej winie OBECNEJ.
Nie jestem charyzmatykiem, który ciągnie za sobą tłum na barykady.
Barykady nie są mi zresztą potrzebne, bo nie jestem winna - chyba, że dawnej znajomości z Panią Anią [ale to już inna sprawa. Było - minęło].
Niemniej nie rozpatrujemy przeszłości i spraw prywatnych, a nieuzasadnione i niepoparte niczym posądzenie o plagiat i proszę to wreszcie zrozumieć.

Słowa z Pisma Świętego nie są pouczeniem [choć może powinny być]. Są odnajdywaniem Boga w codziennej relacji. Są też czymś więcej, bo i drogowskazem dla mnie.
Są rzeczy w moim życiu, których żałuję, czy też się wstydzę, ale nie wstydzę się mojej poezji - bo płynęła zawsze z głębi serca, a nie ze wzorców, z którymi nie mam kontaktu.

Zarówno Pan Wydawca, jak i Pani Redaktor wydali już opinię. Wydała opinię także osoba, która zna twórczość moją i Pani Ani od kilku lat.
Jeśli opinia ta nie jest dla Państwa wiarygodna - spotkajmy się w sądzie [nie mam nic przeciwko, ponieważ prawda obroni się sama].

teresakorz napisał:
PROSZĘ NAS "OŚWIECIĆ" przedstawić '"NIEZBITE " DOWODY WINY Pani Ilony


A ja dodam tylko, że czekam na to od miesiąca...
proszę się nie zasłaniać przy tym praniem "brudów przeszłości", ale podać uzasadniony argument wysunięcia obecnego oskarżenia.

Pozdrawiam,
I.
<><
_________________
-być bardziej OP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> Twórczość Ilony Ewy Urban Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Właścicel forum i e-czytelni nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści wypowiedzi ich autorów, tak w utworach literackich, jak i zamieszczonych postach.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group