" /> " /> FORUM e-czytelni 'e media' :: Zobacz temat - "Pani Radość" Ewy Cielesz - to może się przydać
Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna FORUM e-czytelni 'e media'
Forum dyskusyjne na temat utworów literackich zamieszczonych
w e-czytelni Wydawnictwa 'e media'
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Pani Radość" Ewy Cielesz - to może się przydać

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> Ewa Cielesz i jej opowieści i bajki terapeutyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 21:18 pm    Temat postu: "Pani Radość" Ewy Cielesz - to może się przydać Odpowiedz z cytatem

Cykl utworów terapeutycznych i wspomagających wychowanie może się przydać każdemu, kto zajmuje się wychowaniem dzieci. Nie tylko rodzice, ale także dziadkowie, ciocie, wujkowie, każdy potrafi przeczytać dziecku bajkę lub opowieść, która może pomóc w opanowaniu stresu lub wspomóc nowe dla dziecka sytuacje życiowe, z którymi może ono sobie nie radzić.
Cykl „Pani Radość” Ewy Cielesz doskonale się do tego nadaje. Kolejne utwory znajdziecie na stronie e-czytelni: http://www.eczytelnia.pl/?op=0&kat=ce_ot
Zapraszam do lektury i korzystania.
_________________
Pozdrawiam
Wydawca


Ostatnio zmieniony przez Wydawca dnia Sob Lip 03, 2010 10:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agha
Gość





PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 13:48 pm    Temat postu: Bajki terapeutyczne. Odpowiedz z cytatem

Bajki terapeutyczne autorstwa p. Ewy Cielesz stanowią rodzaj podpory duchowej oferowanej dzieciom. Problemy poruszane w nich często są nie dostrzegane przez osoby dorosłe, więc warto byłoby je rozpowrzechniać również wśród rodziców. Zachęcam do lektury.
Powrót do góry
anj
Gość





PostWysłany: Sob Lip 03, 2010 22:01 pm    Temat postu: Bajki terapeutyczne. Odpowiedz z cytatem

Podziwiam Autorkę za łatwość patrzenia oczami dziecka, za empatię. Pani Cielesz nie tylko bardzo trafnie przewiduje zachowania bohaterów, którymi potencjalnie mógłby być każdy z nas, ale także doskonale to opisuje. Jestem pełna podziwu.
Bajka nie tylko są interesująco napisane, ale także mogą - zgodnie ze swoim zadaniem, oczywiście - pomóc niejednej osobie w walce z problemami własnymi, bądź dziecka.
Polecam.
Powrót do góry
Anna
Gość





PostWysłany: Sob Lip 03, 2010 22:29 pm    Temat postu: wiersz Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem utwór napisany przez panią Cielesz jest naprawdę świetny... ona ma naprawdę kupę wiele fajnych pomysłów które w kreatywny sposób przelewa na papier... cieszę się że mogłam poznać ją osobiście...
Powrót do góry
aśś
Gość





PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 9:13 am    Temat postu: Re: wiersz Odpowiedz z cytatem

Anna napisał:
moim zdaniem utwór napisany przez panią Cielesz jest naprawdę świetny... ona ma naprawdę kupę wiele fajnych pomysłów które w kreatywny sposób przelewa na papier... cieszę się że mogłam poznać ją osobiście...


pani Ewa to naprawdę cudowna osoba,majaca w sobie tyle ciepła i energii,wspaniale pracuje sie jej z dziećmi czego efekty mozna często podziwiac na scenie ^^ ....<bo znam osobiście,hehe ^^>

a ta bajka może pomóc wielu poradzić sobie z problemami jakimi dostarcza nam życie ^^
Powrót do góry
Moń
Gość





PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 16:32 pm    Temat postu: "Pani Radość" Ewy Cielesz Odpowiedz z cytatem

Pani Cielesz jest niezwykłą osobą oraz świetną autorką. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi więc zna się na rzeczy Wink
W swoich bajkach ukazuje sytuacje, które na ogół nie są zauważane przez dorosłych ludzi.
Uważam, że utwory, w których świat jest widziany z dziecięcej perspektywy są niezwykle potrzebne. Ich celem jest uspokojenie, wspieranie dziecka oraz tłumaczenie sytuacji w których się ono znajduje. Dzięki tym bajkom również dorosły człowiek może dowiedzieć się jak pomóc dziecku, zrozumieć co ono przeżywa oraz jakie może mieć zmartwienia.

Serdecznie polecam Wink
Powrót do góry
Ewa Cielesz



Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 5

PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 16:57 pm    Temat postu: O bajeczkach piszcie mili moi Odpowiedz z cytatem

Młodzieży moja kochana, dzięki Wam za ciepłe słowo, ale nie o mnie peany wznoście a o bajce, czy Wam się podoba. Tak na marginesie, to jak zwykle kochani jesteście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Moń
Gość





PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 18:40 pm    Temat postu: "Pani Radość" Ewy Cielesz Odpowiedz z cytatem

a bajka bardzo fajna, tylko szkoda, że taka krótka Wink
prosimy o więcej! ;p
Powrót do góry
justyna18
Gość





PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo podoba mi się to opowiadanie. Poleciła mi je koleżanka i po przeczytaniu go zrozumiałam wiele rzeczy na swój temat. Ukryty w nim dydaktyczny sens odnosi się do każdego z nas i moim zdaniem każdy powinien z niego korzystać
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 13:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajka p. Ewy jest wspaniała i odzwierciedla realistyczne życie zapranowanych rodziców którzy choć bardzo kochaja swoje dzieci nie maja czasu im tego okazać bo są zbyt zabiegani. Bajki tego typu ukazują problem z boku i podaja przykładowe rozwiazania. Bajka strasznie mi sie podoba i czekam na wiecej;)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> Ewa Cielesz i jej opowieści i bajki terapeutyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Właścicel forum i e-czytelni nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści wypowiedzi ich autorów, tak w utworach literackich, jak i zamieszczonych postach.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group