" /> " /> FORUM e-czytelni 'e media' :: Zobacz temat - Baśń - gatunek zapomniany, niepotrzebny?
Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna FORUM e-czytelni 'e media'
Forum dyskusyjne na temat utworów literackich zamieszczonych
w e-czytelni Wydawnictwa 'e media'
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Baśń - gatunek zapomniany, niepotrzebny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Księżycowy Ogród'
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gość
Gość





PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 11:19 am    Temat postu: Głupi Grzesio Odpowiedz z cytatem

Czytając tę bajkę stanęło mi przed oczami całe dzieciństwo.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Marzenaa



Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 19:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po przeczytaniu kilku baśni z cyklu "Księżycowy Ogród" zaintygowala mnie ich treść. Przeczytałam je z wielka przyjemnością. Poniewaz uczę w szkole podstawowej w klasach młodszych, postanowilam wiec przeczytac niektore z nich uczniom mojej klasy. Bylam ciekawa ich reakcji. Zwłaszcza, że ostatnie nasze tematy lekcyjne dotyczyły "bujnej "wyobraźni. Dzieci wysłuchały z duzym zainteresowaniem - Suknia i Wiatr oraz Onib, Władca Chmur. Po przeczytanych tekstach dzieci przeniosły swoje wrażenia na papier, wykonując ciekawe prace plastyczne.
Gorąco pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gość
Gość





PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 15:09 pm    Temat postu: Wierzba płacząca... Odpowiedz z cytatem

Ach ci faceci!!! Embarassed
Powrót do góry
Magda
Gość





PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 19:17 pm    Temat postu: złoty dąb i wierzba płacząca Odpowiedz z cytatem

Wzruszająca baśń...
ale życiowa.
Faceci to tchórze Smile
Powrót do góry
gość
Gość





PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 19:20 pm    Temat postu: baśnie Odpowiedz z cytatem

Zakupiłam baśnie w formie książeczki dla moich dzieci. Bardzo im się podobały.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ania
Gość





PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 19:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu!
Przeczytałyśmy razem z Martusią Twoją bajeczkę. Bardzo ładna, wzruszająca i pouczająca. Ja się popłakałam. Marcie też się bardzo podobała. Prosiła mnie, aby Ci podziękować za tak miły prezent. Była zaskoczona, że zadedykowałaś ją właśnie jej.
Serdecznie pozdrawiamy
Ania i Martusia Very Happy
Powrót do góry
Ania
Gość





PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 20:08 pm    Temat postu: O skrzypcach, które nie umiały grać Odpowiedz z cytatem

Chciałam jeszcze dodać, że chodziło nam o ostatnią baśń o skrzypcach:)
Pozdrawiam
Ania
Powrót do góry
Ania
Gość





PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 18:48 pm    Temat postu: Plum Odpowiedz z cytatem

Witam!
Bardzo ciesze się, ze ukazała się nowa baśń, którą przeczytałam z zainteresowaniem. Jest wzruszająca i ucząca miłości, prawdziwej miłości, której w dzisiejszym, zagonionym świecie bardzo brakuje.
Cieszę się ,że są autorzy, którzy piszą tak piękne baśnie Smile
Gratulacje Aniu!
Serdecznie pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na następną.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Księżycowy Ogród' Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Właścicel forum i e-czytelni nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści wypowiedzi ich autorów, tak w utworach literackich, jak i zamieszczonych postach.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group