" /> " /> FORUM e-czytelni 'e media' :: Zobacz temat - Przechytrzyć los
Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna FORUM e-czytelni 'e media'
Forum dyskusyjne na temat utworów literackich zamieszczonych
w e-czytelni Wydawnictwa 'e media'
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przechytrzyć los

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> Cykl opowiadań Ewy Cielesz: „Nie dotykaj klamki”
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 2:53 am    Temat postu: Przechytrzyć los Odpowiedz z cytatem

Pierwsze opowiadanie Ewy Cielesz z cyklu „Nie dotykaj klamki” nosi tytuł „Przechytrzyć los”. Jego treść publikujemy na stronie: http://www.eczytelnia.pl/?op=0&kat=ce_ndk&odc=1
Zachęcamy do komentowania.
_________________
Pozdrawiam
Wydawca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ewa Cielesz



Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 12:06 pm    Temat postu: Nie dotykaj klamki - cykl opowiadań Odpowiedz z cytatem

Idę ulicą, przebieram nogami, gapię się nie wiadomo gdzie, bo tak naprawdę w środek własnej czaszki, gdzie kotłują się, kłębią myśli. Znowu o czymś zapomniałam, coś sobie przypomniałam, ale i tak już za późno, muszę jeszcze... tyle tego jeszcze. Między tym wszystkim wrażenia po ostatniej lekturze pełnej przedziwnych niecodziennych, postaci i sytuacji, magii, mocy nad i podprzyrodzonych, wzmacniajacych stan ducha. Muszę też coś takiego, żeby zatrzymać dech w piersiach, stworzyć bohatera, jakiego jeszcze nigdy i nigdzie nie było.
Nagle: "przepraszam, gdzieś zawieruszył mi się piesek. Taki mały kundelek, nie widziała pani?" Patrzę - człowiek. Normalny, zwyczajny facet z pustą smyczą w ręku. Rozgląda się bezradnie, szuka. Też się rozglądam. Ma chłop problem, myślę. Tamta kobieta też ma chyba problem, bo drze się zapamiętale w słuchawkę. Dwie dziewczyny zaśmiewają się do łez... Ludzie. Każdy nosi w sobie własny temat, przeżywa swoją fabułę, wznosi się na jakiś punkt kulminacyjny, po prostu się piszę. O tym są moje opowiadania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A.
Gość





PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 14:11 pm    Temat postu: Przechytrzyć los. Odpowiedz z cytatem

Opowiadanie oderwało mnie od rzeczywistości. Szkoda, że czas nie stanął w miejscu, ponieważ teraz na gwałt muszę wyjść z domu! Jednak, mimo świadomości i moim braku wolnej chwili, pochłonęłam całe opowiadanie nie mogąc oderwać wzroku. I jak przy lekturze dobrej książki, żałowałam, że po ostatnim zdaniu wszystko się skończyło.
Chciałoby się wiedzieć dalej.
Gratuluję Autorce, życzę licznych sukcesów. i czekam na więcej!
Powrót do góry
Blackvendetta
Gość





PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 13:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nigdy do tej pory nie wciągały mnie opowiadania aż do tej pory. Żałowałam, że było tak krótkie. Chcę więcej, więcej Wink Gratuluję talentu i czekam na tomik ze zniecierpliwieniem ^^
Powrót do góry
Ewa Cielesz



Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 5

PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 16:28 pm    Temat postu: Opowiadania Odpowiedz z cytatem

Też czekam na tomik. Smile Dzięki za miłe słowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewa Cielesz



Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 5

PostWysłany: Nie Sie 14, 2011 0:18 am    Temat postu: Żar jeszcze trzyma - kolejne opowiadanie. Odpowiedz z cytatem

O zwyczajnym życiu. Normalności. Sytuacji, gdy dzieci dorośleją i odłamują się jak gałązki. Co czują ich osamotnieni rodzice? Dzieci, nawet dorosłe, są zawsze dziećmi tak samo kochanymi i wyczekiwanymi. Warto o tym pamiętać opuszczając rodzinny dom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> Cykl opowiadań Ewy Cielesz: „Nie dotykaj klamki” Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Właścicel forum i e-czytelni nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści wypowiedzi ich autorów, tak w utworach literackich, jak i zamieszczonych postach.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group