" /> " /> FORUM e-czytelni 'e media' :: Zobacz temat - Opowieść żeglarska o rejsie jachtem przez Atlantyk
Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna FORUM e-czytelni 'e media'
Forum dyskusyjne na temat utworów literackich zamieszczonych
w e-czytelni Wydawnictwa 'e media'
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opowieść żeglarska o rejsie jachtem przez Atlantyk

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Jak po prostu przeżeglowałem Atlantyk' Krzysztofa Pallarza
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 1:47 am    Temat postu: Opowieść żeglarska o rejsie jachtem przez Atlantyk Odpowiedz z cytatem

Krzysztof Pallarz (Christoph Pallarz) jest Polakiem mieszkającym od wielu lat w Niemczech. W roku 2005 wraz załogą niemiecko-austriacką przepłynął Atlantyk na jachcie `Salt Whistle`, spełniając swoje wielkie, ponad czterdziestoletnie, marzenie. Prezentowana w e-czytelni książka opowiada właśnie o tymże rejsie, ale zawiera także wiele ciekawych spostrzeżeń i osobistych przemyśleń. Fragmenty książki można czytać na stronie http://www.eczytelnia.pl/?op=0&kat=pk_jpa
_________________
Pozdrawiam
Wydawca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość.
Gość





PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 19:43 pm    Temat postu: Jak przeżeglowałem .... Odpowiedz z cytatem

Hm... zapowiada się bardzo ciekawie, nawet dla takiego "szczura lądowego" jak ja. Czekam niecierpliwie na ciąg dalszy. Pozdrawiam . Very Happy
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 11:34 am    Temat postu: Re: Jak przeżeglowałem .... Odpowiedz z cytatem

Gość. napisał:
Hm... zapowiada się bardzo ciekawie, nawet dla takiego "szczura lądowego" jak ja. Czekam niecierpliwie na ciąg dalszy. Pozdrawiam . Very Happy


I ja uwazam poczatek za bardzo interesujacy.Tez czekam na dalszy ciag.
Jezeli ukaze sie w formie pisemnej, to prosze o powiadomienie.
Podejrzewam, ze zamieszczone w tej ksiazce zdjecia sa jedyne w swoim rodzaju.
Pozdrawiam serdecznie Very Happy
Powrót do góry
Gość..
Gość





PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 15:53 pm    Temat postu: Jak po prostu ... Odpowiedz z cytatem

Jak po prostu ... zobaczyc choć parę zdjeć z tej wyprawy???? Pozdrawiam i czekam na następne odcinki Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 15:33 pm    Temat postu: Zdjęcia z żeglowania po Atlantyku Odpowiedz z cytatem

Dzięki uprzejmości Autora książki "Jak po prostu przeżeglowałem Atlantyk" niebawem zamieścimy kilkanaście zdjęć z tej atlantyckiej wyprawy. Oczywiście podamy link do mini-galerii.
_________________
Pozdrawiam
Wydawca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 18:37 pm    Temat postu: Zdjęcia z wyprawy żeglarskiej Krzysztofa Pallarza Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z obietnicą podajemy link do zdjęć ilustrujących książkę "Jak po prostu przeżeglowałem Atlantyk":
http://www.eczytelnia.pl/galeria/?kat=pk_jpa

Zapraszamy do galerii.
_________________
Pozdrawiam
Wydawca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
Gość





PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 21:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie zdjecia są bardzo ciekawe, ale wschody i zachody Słońca sa cudowne. Dziekuję i pozdrawiam . Very Happy
Powrót do góry
Sasha8
Gość





PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 0:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyjątkowy po site. Idę do zakładki eczytelnia.pl i sprawdzić wiele częściej. Naprawdę podoba mi sięszablon strony życzę powodzenia
Powrót do góry
Regena2
Gość





PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 15:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za rozsądną krytykę na eczytelnia.pl . Ja i mój sąsiad po prostu przygotowanie do niektórych badań na ten temat. Mamy chwycićksiążkę z naszej lokalnej bibliotece , ale myślę, że nauczyłem się więcej z tego postu. Cieszę się, widząc tak wielkie informacji jest wspólną swobodnie tam. Wysyłanie pozdrowienia
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Jak po prostu przeżeglowałem Atlantyk' Krzysztofa Pallarza Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Właścicel forum i e-czytelni nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści wypowiedzi ich autorów, tak w utworach literackich, jak i zamieszczonych postach.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group