" /> " /> FORUM e-czytelni 'e media' :: Zobacz temat - Start nowego cyklu
Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna FORUM e-czytelni 'e media'
Forum dyskusyjne na temat utworów literackich zamieszczonych
w e-czytelni Wydawnictwa 'e media'
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Start nowego cyklu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Bez związku z niczym' Janiny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sob Paź 23, 2004 2:13 am    Temat postu: Start nowego cyklu Odpowiedz z cytatem

W dniu dzisiejszym zaistniał na panelu e-czytelni nowy cykl prozy poetyckiej Janiny. Pierwszym utworem są "Obszary graniczne".
Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janina
Autor


Dołączył: 19 Gru 2003
Posty: 40
Skąd: znikąd

PostWysłany: Sro Lis 10, 2004 22:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze Wszystkim:) (posiadającym umiejętność czytania i rozumienia tekstów pisanych:)
Chciałam powiedzieć, że w praktyce życia kolejność jest odwrotna: najpierw dociera się do obszarów brzegowych, potem zaczyna dostrzegac się zmiany na lepsze:) Samo postrzeżenie prostego faktu, ze jest się w połowie kroku pomiędy skrajonosciami wymaga pewnego wysiłku.
Potem zauważamy nieskończoność możliwych wariantów przed nami, potem wybieramy coś z tego, o ile dość w nas siły, żeby uwierzyć w sens wyboru.
PIszta, co chceta na tym forum - jest dedykowane życiu we wszelkich jego aspektach.
Słowo pisane, kreacja własnej osoby wedle swoich marzeń czy tez odreagowywanie napięć egzystencji, są wspólne Nam wszystkim.
Używajcie internetu i tej formy ekspresji dla codzinności tak, jak lubicie:)
Piszę Radość istnienia, której można doświadczyć można Bez związku z niczym We właściwym momencie. [tj. Na obszarze granicznym po Zmianie na lepsze.] Inspirują mnie komentarze Ludzi na temat tego, co w nich się dzieje wobec tego, co się wydarza:) Nie ma reguł i ograniczeń, jako i zycie ich nie ma:) Mam dość znęcania się nad znajomymi, żeby pisali o byle czym, bo inspiruje mnie to, co w Nas.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Bez związku z niczym' Janiny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Właścicel forum i e-czytelni nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści wypowiedzi ich autorów, tak w utworach literackich, jak i zamieszczonych postach.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group