" /> " /> FORUM e-czytelni 'e media' :: Zobacz temat - Próba sił
Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna FORUM e-czytelni 'e media'
Forum dyskusyjne na temat utworów literackich zamieszczonych
w e-czytelni Wydawnictwa 'e media'
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Próba sił

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Wierszydło' Moniki Michalik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 2:33 am    Temat postu: Próba sił Odpowiedz z cytatem

Monika Michalik od dawna marzyła o wydaniu swoich wierszy i teraz postanowiła zrealizować swoje marzenia. Wydała w "e media" tomik zawierający około 30 utworów, któremu nadała tytuł "Wierszydło". Kilka wierszy publikujemy pod adresem: http://www.eczytelnia.pl/?kat=mm_wi
_________________
Pozdrawiam
Wydawca


Ostatnio zmieniony przez Wydawca dnia Pią Maj 15, 2009 10:32 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gosc
Gość





PostWysłany: Pon Maj 04, 2009 8:26 am    Temat postu: Ma wszystko !!!!! Ma wszystko????? Odpowiedz z cytatem

Bardzo spodobał mi się wiersz "Wyścig szczurów" a szczególnie fragment...
Ma wszystko !!!!!
Pieniądze kariera dom

Ma wszystko?

Miłość — nie — Tylko kontrakt

Przyjaźń — nie — Tylko wspólnik

Wspólnik — nie — Bo go wydał zabrał całość

Szczęśliwe życie? Za zgodą autorki chciałabym polecic "ku pamięci " wszystkie wiersze , a ten szczególnie wszystkim goniącym w piętkę "szczurom" . Moim skromnym zdaniem bardzo trafna ocena "Naszych czasow". Pozdrawiam .Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Monika Michalik
Gość





PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 14:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest mi bardzo miło Very Happy , że moje wiersze cieszą się – szczególnie w „tych” czasach- takim powodzeniem.
Mam nadzieję, że dzięki nim, chociaż jedna osoba obudzi się z letargu- oby nie za późno- i zrozumie, czym jest naprawdę życie, zauważając o wiele cenniejsze wartości, takie jak miłość, przyjaźń
Przez co w zupełności jestem za poleceniem "ku pamięci " mojego Tomiku wszystkim tym goniącym za „papierkową ekstazą życia...”
Pozdrawiam ciepło Smile Smile Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Wierszydło' Moniki Michalik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Właścicel forum i e-czytelni nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści wypowiedzi ich autorów, tak w utworach literackich, jak i zamieszczonych postach.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group