" /> " /> FORUM e-czytelni 'e media' :: Zobacz temat - Historia pewnej dziewczyny
Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna FORUM e-czytelni 'e media'
Forum dyskusyjne na temat utworów literackich zamieszczonych
w e-czytelni Wydawnictwa 'e media'
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia pewnej dziewczyny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Pocałunek morza' Anny Stryjewskiej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 1:03 am    Temat postu: Historia pewnej dziewczyny Odpowiedz z cytatem

Powieść „Pocałunek morza” powstała jakiś czas temu, jednak dopiero teraz Anna Stryjewska odważyła się pokazać ją publicznie. Będziemy śledzili losy głównej bohaterki, Patrycji, oraz jej bliskich. Akcja powieści toczy się w czasach współczesnych, a losy bohaterów są niekiedy mocno „zakręcone”.
Czy „Pocałunek morza” będzie cieszył się też taką popularnością, jak publikowane w e-czytelni opowiadania i baśnie tej Autorki?
Na to pytanie odpowiedzą zapewne Czytelnicy.
Fragmenty: http://www.eczytelnia.pl/?op=0&kat=sa_pomo
_________________
Pozdrawiam
Wydawca


Ostatnio zmieniony przez Wydawca dnia Pią Maj 15, 2009 10:31 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
j_oanna@wp.pl



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 19:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pod wrażeniem. I już nie mogę doczekać się ciągu dalszego.
Do tej pory zachwycały mnie baśnie Anny Stryjewskiej, a tu proszę niespodzianka.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na dalszą część "Pocałunku morza".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 1:04 am    Temat postu: Niespodzianek ciąg dalszy :-) Odpowiedz z cytatem

Anna Stryjewska zaskakuje po raz drugi publikując w e-czytelni™ fragmenty następnej powieści. Tym razem to "Mistrzowie życia", powieść, która zostanie wydana w "e media" drukiem w trzeciej dekadzie maja br. Fragmenty na stronie: http://www.eczytelnia.pl/?kat=sa_mz
_________________
Pozdrawiam
Wydawca


Ostatnio zmieniony przez Wydawca dnia Pią Maj 15, 2009 20:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marimay



Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 2

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 21:17 pm    Temat postu: Pocalunek morza Odpowiedz z cytatem

Zapowiada sie interesujaco,Mam przesyt opowiesci o porzuconych..40-tkach..ktore odbijaja sie od dna w jeden miesiac i pote sa juz tylko szczesliwe,Mam nadzieje.ze ta powiesc bedzie interesujaca,pouczajaca i niebanalna,Sadze tak po lekturze basni i opowiadan.Ponadto cenie autorke za styl,jezyk i dojrzalosc.Gratuluje i prosze,zeby tak zostalo.P.S.BARDZO CZEKALAM NA TE POWIESC Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sisi
Gość





PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 21:06 pm    Temat postu: Pocalunek morza Odpowiedz z cytatem

Nie zrozumialam.Kto jest ojcem Patrycji? Nie Zielinski?
Powrót do góry
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 1:36 am    Temat postu: Ludzie różnie szeptają :-) Odpowiedz z cytatem

Niektórzy "wiedzą swoje", a jaka jest prawda dowiemy się za jakiś czas.
_________________
Pozdrawiam
Wydawca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gosc.
Gość





PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 9:36 am    Temat postu: Ludzie różnie szeptają, a moze mają racje????? Odpowiedz z cytatem

Czy Zieliński jest ojcem , czy nie ???Myślę ze to mniej ważne . Smutne i przygnębiające jest to ,że się do tego "facet "absolutnie nie nadaje...To Patrycja " go" niańczy, jest bardziej "dojrzała emocjonalnie i nie tylko" od ojca. No cóż samo życie,,,, Sad
Powrót do góry
sisi
Gość





PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 19:40 pm    Temat postu: Pocalunek morza Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie w calej rozciaglosci tylko pogubilam sie troszke w watkach.Nawiasem mowiac to palant i jeszcze pewnie pozaluje.Taka mam nadzieje.
Powrót do góry
Gosc..
Gość





PostWysłany: Pon Cze 08, 2009 15:12 pm    Temat postu: Niedaleko pada jabłko od jabłoni !!!!! Odpowiedz z cytatem

No i co-- sisi --czyżbyśmy miały rację? Bo z całym szacunkiem " dla rodu męskiego , "co jedem to gorszy , krew z krwi - jak to mowi się . A swoją drogą czemu My "kobitki " tak łatwo zawsze damy się "omamic" , jak nie na piękne "oczy" , to na " piękne słówka"? Albo skąd u Nas takie przekonanie , ze tylko My "jedne jedyne, że to ten jeden jedyny???? Oj , robi się coraz ciekawiej. Pozdrawiam Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
s
Gość





PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 10:29 am    Temat postu: Pocalunek morza Odpowiedz z cytatem

Bo taka juz nasza natura Crying or Very sad ale moze dzieki temu swiat jest ciekawszy.Kto to wie Rolling Eyes pozdrawiam
Powrót do góry
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 11:09 am    Temat postu: Gdyby nie "walka" damsko-męska Odpowiedz z cytatem

Gdyby nie było tak różnych, często bulwersujących, relacji damsko-męskich, nie byłoby też całej masy wspaniałych książek. Jest to przecież jeden z odwiecznych tematów literackich, jak tylko sięgnąć pamięcią.
_________________
Pozdrawiam
Wydawca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gosc,
Gość





PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 12:34 pm    Temat postu: Oj ,,, Odpowiedz z cytatem

Oj, zdaje się że "nadepnełam "co niektórym Panom na "odcisk " ale nie mam zamiaru przepraszać, takie jest życie Panowie.Czy dzięki temu życie jest ciekawsze.??.. No nie wiem !!!. Jest taka fajna piosenka.. "Facet to ś..... "I walczcie Panowie zeby to nie była prawda. Pozdrawiam Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
gość
Gość





PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

historia stara jak świat Laughing
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Pocałunek morza' Anny Stryjewskiej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Właścicel forum i e-czytelni nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści wypowiedzi ich autorów, tak w utworach literackich, jak i zamieszczonych postach.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group