" /> " /> FORUM e-czytelni 'e media' :: Zobacz temat - Baśń - gatunek zapomniany, niepotrzebny?
Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna FORUM e-czytelni 'e media'
Forum dyskusyjne na temat utworów literackich zamieszczonych
w e-czytelni Wydawnictwa 'e media'
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Baśń - gatunek zapomniany, niepotrzebny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Księżycowy Ogród'
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sisi
Gość





PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 18:54 pm    Temat postu: basn Odpowiedz z cytatem

basnie jak swiat swiatem zawsze byly srodkiem wychowawczym.Czarne biale.Dobro i zlo.Dzieci od najmlodszych lat mogly nauczyc sie rozrozniac wartosci czytajac basnie,w ktorych zawsze zwyciezalo dobro.Pozdrawiam.Przyszly pedagog
Powrót do góry
Alexia
Gość





PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 13:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę bardzo fajna baśń! Taka nietypowa. Polecam ją wszystkim. Very Happy
Powrót do góry
Alexi
Gość





PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 18:07 pm    Temat postu: Suknia i wiatr Odpowiedz z cytatem

fanomenalna baśń szkoda że teraz powstaje niewiele takich jak ta!
Powrót do góry
Autorka
Gość





PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 21:13 pm    Temat postu: Podziękowanie Odpowiedz z cytatem

Witam!

Jestem pod wrażeniem Waszych wspaniałych, budujących komentarzy. Dziękuję za te wszystkie, ciepłe słowa, a także tym, którzy przeczytali moją baśń. To dowód na to, że to co robię ma naprawdę sens.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam cieplutko!
Autorka
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 15:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kina napisał:
księżycowy ogórd jest wyjątkowo piękną baśnią. gdy będe mieć dzieci napewno będe im czytać baśnie i bajki autorstwa Anny Stryjewskiej. Proszę o więcej utworów tej autorki. jestem zainteresowana jej utworami. proszę o publikację.


Małe sprostowanie: „Księżycowy Ogród” to tytuł zbioru, a baśń nosi tytuł „Suknia i Wiatr”. Ale bardzo nam miło, że baśń się tak spodobała Smile
Powrót do góry
Ania
Gość





PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 19:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baśń bardzo mi się podobała.
Powrót do góry
Mariola B.
Gość





PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 10:34 am    Temat postu: Suknia i Wiatr - komentarz Odpowiedz z cytatem

Cóż za piękna baśń Very Happy , z ogromną przyjemnością ją przeczytałam, ten rodzaj literatury przenosi człowieka w inny wymiar czaso -przestrzeni prosimy o jeszcze Very Happy
Powrót do góry
Agnieszka K
Gość





PostWysłany: Sob Lis 15, 2008 0:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pod ogromnym wrażeniem. GRATULUJE I POZDRAWIAM.
Powrót do góry
Gosc.
Gość





PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 20:56 pm    Temat postu: Sinolica Odpowiedz z cytatem

Basn cudna, bardzo, bardzo mi sie podobala. A Slowa,,Nie klejnoty są mi potrzebne do szczęścia... Nie zastąpią mi miłości i obecności najbliższych" warte do zapamietania. Dziekuje i Gratuluje . Very Happy
Powrót do góry
matimay
Gość





PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 18:39 pm    Temat postu: sinolica Odpowiedz z cytatem

myslalam sobie jaki dziwny,archaiczny tytul i az mnie ciary przeszly jak to przeczytalam.Wzruszajaca.Kurcze myslalam,ze w XXIwieku ludzie nie maja juz takiej wyobrazni,ze wszystko zalatwia internet.Pieknie,az milo sie dowiedziec,ze nie wszystko zaginelo w tym popapranym swiecie.Nie przestawaj pisac Exclamation
Powrót do góry
ela
Gość





PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 22:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anusiu, gratulacje!!!
Przeczytałam Bajkę "Sinolica".
Wzruszająca.... i taka prawdziwa.....
Na jutro zostawiam sobie kolejną!!

JESTEM Z CIEBIE DUMNA!
Powrót do góry
czytelniczka
Gość





PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 13:01 pm    Temat postu: Debiut Anny Stryjewskiej Odpowiedz z cytatem

Gratuluję i cieszę się, że marzenia autorki stają się rzeczywistością
To, co do tej pory przeczytałam zawiera dużo wrażliwości,niewinności, jest inne i chyba o to chodzi. Smile
Powrót do góry
:)
Gość





PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 20:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BARDZO LADNA BAJKA!!!
POLECAM!
Powrót do góry
matimay
Gość





PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 20:09 pm    Temat postu: basnie Odpowiedz z cytatem

te juz przezytalam i chcialabym wiecej Shocked
Powrót do góry
agula
Gość





PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 14:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem zachwycona.
cudem jest to ,że komuś się chce!
I robi to tak proesjonalnie. GRATULUJĘ PANI ANIU.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Księżycowy Ogród' Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Właścicel forum i e-czytelni nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści wypowiedzi ich autorów, tak w utworach literackich, jak i zamieszczonych postach.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group