" /> " /> FORUM e-czytelni 'e media' :: Zobacz temat - Baśń - gatunek zapomniany, niepotrzebny?
Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna FORUM e-czytelni 'e media'
Forum dyskusyjne na temat utworów literackich zamieszczonych
w e-czytelni Wydawnictwa 'e media'
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Baśń - gatunek zapomniany, niepotrzebny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Księżycowy Ogród'
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Autorka
Gość





PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 12:31 pm    Temat postu: baśnie Odpowiedz z cytatem

Wciąz napływają nowe, wspaniałe komentarze, a mnie po prostu rosnie serce jak je czytam. Dziękuję i pozdrawiam gorąco!!!
Powrót do góry
Sindbad
Gość





PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 18:20 pm    Temat postu: Suknia i Wiatr Odpowiedz z cytatem

Podobała mi się, naprawdę super!
Powrót do góry
Magda
Gość





PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 21:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogromnie się wzruszyłam...
pozdrawiam autorkę
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczna baśŃ .. naprawde, bardzo ciekawa xD
nie slyszalam wczesniej o tej stronce, ale sadze ze czesciej bede do niej zagladaĆ Smile
i oczywiscie czekam na nowe basnie Very Happy ;*
Powrót do góry
sisi
Gość





PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 21:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kiedy wreszcie ukaze sie ta obiecywana ksiazka:((( moze chociaz w odcinkach.PROSZE
Powrót do góry
zorro
Gość





PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 20:15 pm    Temat postu: basnie Odpowiedz z cytatem

Ja tez probowalem napisac bajke ale po dwoch zdaniach skonczyla mi sie koncepcja tm bardziej podziwiam Rolling Eyes
Powrót do góry
gość
Gość





PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 20:06 pm    Temat postu: Głupi Grzesio Odpowiedz z cytatem

Choć już dawno wyrosłem z bajek, przeczytałem z zainteresowaniem.
Ukłon dla autorki
Powrót do góry
karen
Gość





PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 0:53 am    Temat postu: basnie Odpowiedz z cytatem

Moja coreczka o Kopciuszku uz nie chce slyszec tak wiec ciesze sie.ze ktos pomyslal o naszych milusinskich i ukazalo sie cos nowego.Zaluje,ze nie ma ksiazeczki.Byloby wygodniej bo z komputera czyta sie trudniej.Naprawde piekne basnie z wyobraznia.Dziekujemy autorce i oczekujemy na ksiazeczke. Karolina i Amelka Laughing
Powrót do góry
nina
Gość





PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 0:56 am    Temat postu: basnie Odpowiedz z cytatem

Karen ma racje,powinno sie to wydrukowac.Oczywiscie z ilustracjami.
Powrót do góry
sisi
Gość





PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 0:59 am    Temat postu: basnie Odpowiedz z cytatem

dawno juz o tym pisalam i o tej powiesci,ktora miala sie podobno ukazac na przelomie roku.bez echa niestety.pewnie kryzys winien.
Powrót do góry
Gość.
Gość





PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 18:40 pm    Temat postu: Ksiezniczka Adelajda. Odpowiedz z cytatem

Oprócz przyjemności czytania mądrej i pouczającej baśni, dostajemy dodatkowy bonus - przepis na "dietę cud". Dziękuje i pozdrawiam . Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 18:33 pm    Temat postu: Re: basnie Odpowiedz z cytatem

sisi napisał:
dawno juz o tym pisalam i o tej powiesci,ktora miala sie podobno ukazac na przelomie roku.bez echa niestety.pewnie kryzys winien.


Cieszy nas niezmiernie,że baśnie Anny Stryjewskiej spotkały się z tak ciepłym przyjęciem.
Wydanie tych baśni - i jeszcze kilku następnych - mamy w planach wydawniczych, ale proszę zrozumieć, że nie robi się tego z dnia na dzień, tym bardziej, że książka ma być ilustrowana.
Prosimy o cierpliwość i zrozumienie Smile.
_________________
Pozdrawiam
Wydawca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agiroza
Gość





PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 12:09 pm    Temat postu: Cudne baśnie Odpowiedz z cytatem

Baśnie Pani Anny przywracają wiarę w nieśmiertelność tego gatunku. Stanowczo za mało jest tak dobrej literatury dziecięcej w księgarniach. Zasypuje się nas kolorowymi, ale niezbyt ambitnymi książkami typu "Bracia Koala", "Smerfy", Które ani nie pobudzają wyobraźni ani nie potrafią wprowadzić dziecka do tak magicznego świata jak świat wykreowany przez Panią Anię.Gdyby tylko można było przeczytać je w formie bardziej wytrawnej (album z ilustracjami) to moje dzieci byłyby przeszczęśliwe (ja też).
Powrót do góry
Magda
Gość





PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak księżniczce dieta słonecznikowa wyszła na dobre Smile
Baśń super. Czekam na więcej Smile
Powrót do góry
Gość
Gość





PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 15:48 pm    Temat postu: Baśnie Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam z ogromną przyjemnością. Pozdrawiam! Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Księżycowy Ogród' Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Właścicel forum i e-czytelni nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści wypowiedzi ich autorów, tak w utworach literackich, jak i zamieszczonych postach.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group