" /> " /> FORUM e-czytelni 'e media' :: Zobacz temat - Nowy cykl prozy pióra Anny Stryjewskiej
Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna FORUM e-czytelni 'e media'
Forum dyskusyjne na temat utworów literackich zamieszczonych
w e-czytelni Wydawnictwa 'e media'
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy cykl prozy pióra Anny Stryjewskiej
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Między nami'
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 7:32 am    Temat postu: Nowy cykl prozy pióra Anny Stryjewskiej Odpowiedz z cytatem

Tym razem, obok baśni, Anna Stryjewska publikuje swoje opowiadania z cyklu o roboczym tytule "Między nami" pod adresem:
http://www.eczytelnia.pl/?op=0&kat=sa_op

Zapraszam do dzielenia się swoimi opiniami na ich temat.
_________________
Pozdrawiam
Wydawca


Ostatnio zmieniony przez Wydawca dnia Pią Maj 15, 2009 10:25 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
Gość





PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 10:28 am    Temat postu: Szczęściara Odpowiedz z cytatem

Dwa życia, dwa światy, która wygrała, która przegrała? Co w życiu daje poczucie pełni szczęścia? Kochająca się rodzina choć bez luksusów, czy stan KONTA, zimna "luksusowa" chata, samotność, sprzedanie sie? Samo życie. Bardzo podobało mi się, ciekawe jak się potoczą losy bohaterek. Poleciłabym to opowiadanie wszystkim niezdecydowanym, co w życiu jest najważniejsze. Gratuluje.
Powrót do góry
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 16:19 pm    Temat postu: Re: Szczęściara Odpowiedz z cytatem

Gość napisał:
Bardzo podobało mi się, ciekawe jak się potoczą losy bohaterek.


To opowiadanie nie ma ciągu dalszego, ale czy trudno przewidzieć, co stanie się dalej?

A co powiecie na eksperyment polegający na dopisywaniu ciągu dalszego w sposób wariantowy? Jeśli chcielibyście w coś takiego się zabawić, napiszcie.
_________________
Pozdrawiam
Wydawca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Magda
Gość





PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 19:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie piękne opowiadanie! Naprawdę się wzruszyłam. I w sumie to kolejny przykład na to, że pieniądze szczęścia nie dają. Gratuluję talentu!
Powrót do góry
Aga
Gość





PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 20:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniadze szczescia nie daja...
Bardzo mi sie podobalo.
Powrót do góry
matimay
Gość





PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 12:45 pm    Temat postu: opowiadania Odpowiedz z cytatem

nie moge nic napisac bo placze...
Powrót do góry
Sindbad
Gość





PostWysłany: Pią Lis 28, 2008 18:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę się wzruszyłem...
Powrót do góry
asia
Gość





PostWysłany: Pią Lis 28, 2008 22:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładne, tylko czemu takie smutne...
Wracam więc do baśni, rozmarzyć się...
Powrót do góry
sisi
Gość





PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 0:06 am    Temat postu: szczesciara Odpowiedz z cytatem

smutne ale przerazliwie prawdziwe.Dobrze,ze o tym piszesz bo czasem trzeba znac koniec zanim sie zdecyduje na poczatek.Pisz wiecej takich opowiadan.Ku przestrodze.Pozdrawiam
Powrót do góry
sisi
Gość





PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 5:53 am    Temat postu: opowidanie wigilijne Odpowiedz z cytatem

,,Spieszmy sie kochac ludzi,bo tak szybko odchodza,, tylko to przyszlo mi do glowy po przeczytaniu tej wigilijnej opowiesci.Powtorze sie;smutne ale prawdziwe.Nie zapomnijmy o tym w ferworze swiatecznego szalenstwa. Crying or Very sad
Powrót do góry
Gość
Gość





PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 13:41 pm    Temat postu: Wizyta... Odpowiedz z cytatem

Czas Swiat Bożego Narodzenia to szczególny czas, to czas magii, cudów, "GDZIE JAWA STAJE SIE SNEM A SEN JAWĄ. W Wigilje wszystko jest mozliwe, spelniaja się nasze marzenia, na chwilę stajemy się innymi ludzmi. Czasem" cos" absolutnie niemożliwe staje sie realne,w zasiegu naszej ręki.Pamietajmy nie tylko o Świętach , ale przede wszystkim o naszych bliskich.Opowiadanie piekne, wzruszajace i sklaniajace do refleksji. Dziekuje i pozdrawiam .
Powrót do góry
Gość
Gość





PostWysłany: Sob Gru 13, 2008 19:37 pm    Temat postu: Szczęściara Odpowiedz z cytatem

To zmusza do refleksji, bardzo mi się podobało.
Powrót do góry
Autor
Gość





PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 14:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam wszystkie komentarze i dziękuję jeszsze raz MOI KOCHANI CZYTELNICY za tę chwilę refleksji nad tekstami. Muszę pryznać, że wzruszyliście mnie i dodaliście skrzydeł.
Pozdrawiam serdecznie
Autorka
Powrót do góry
Ania
Gość





PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 22:06 pm    Temat postu: Szczęściara Odpowiedz z cytatem

To opowiadanie bardzo mnie wzruszyło. Jest smutne, ale i prawdziwe. Dobrze jest w naszych trudnych czasach przeczytać takie opowiadanie i zatrzymać choć na chwilę, aby przemyśleć i zastanowić się co w życiu jest najważniejsze? Chciałabym mieć zbiór takich opowiadań w domu w formie książki. Proszę pisz więcej.....Jestem pod wrażeniem......
Powrót do góry
gość
Gość





PostWysłany: Sro Gru 24, 2008 9:08 am    Temat postu: łódzka opowieść wigilijna Odpowiedz z cytatem

Wielu ludzi żyje tak nie mając po co i dla kogo żyć...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Między nami' Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Właścicel forum i e-czytelni nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści wypowiedzi ich autorów, tak w utworach literackich, jak i zamieszczonych postach.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group