" /> " /> FORUM e-czytelni 'e media' :: Zobacz temat - Mistrzowie życia
Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna FORUM e-czytelni 'e media'
Forum dyskusyjne na temat utworów literackich zamieszczonych
w e-czytelni Wydawnictwa 'e media'
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mistrzowie życia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Mistrzowie życia' Anny Stryjewskiej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika_kaa



Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 1

PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 19:35 pm    Temat postu: Mistrzowie życia Odpowiedz z cytatem

Z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg.
_________________
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Roniu ;]
Gość





PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 14:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o następną część
Super!
Powrót do góry
sisi
Gość





PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 21:00 pm    Temat postu: Mistrzowie zycia Odpowiedz z cytatem

Witam.Bardzo dziekuje za mozliwosc zapoznania sie z fragmentami powiesci,na ktora tak czekalam.Podoba mi sie okladka.Symbolizuje kruchosc i marnosc,
Powrót do góry
Gabi
Gość





PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 21:11 pm    Temat postu: Mistrzowie zycia Odpowiedz z cytatem

Dmuchawce,latawce,wiatr...ale przez krotka chwie,kiedy kwitnie moze byc MISTRZEM
Powrót do góry
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 1:44 am    Temat postu: Re: Mistrzowie zycia Odpowiedz z cytatem

Gabi napisał:
Dmuchawce,latawce,wiatr...ale przez krotka chwie,kiedy kwitnie moze byc MISTRZEM


Bardzo interesująca interpretacja! Jak się okazuje, może być ich wiele. Cieszy fakt, że nie jesteśmy osamotnieni w wyborze takiej właśnie ilustracji.
Początkowo chodziły nam (Autorce i piszącemu te słowa) po głowach różne koncepcje, ale - jak często bywa - wystarczył moment, by uświadomić sobie, iż najlepszymi bywają rozwiązania najprostsze.
_________________
Pozdrawiam
Wydawca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Autorka
Gość





PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 20:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro mój wielki dzień! Bez względu na to co się wydarzy, moja pierwsza, opublikowana książka, moje spełnione wielkie marzenie! To niesamowite!
A jednak moi Kochani marzenia się spełniają.
Korzystając z tej okazji chciałabym podziękować Panu Markowi- mojemu Wydawcy, który we mnie uwierzył i dał mi szansę. Był jedyną osobą, która wyciągnęła do mnie rękę, gdy przestawałam wierzyć, że to ma sens.
Jeszcze raz bardzo dziękuję!

" Jeśli zabraknie Ci wiary- pracuj wytrwale
Jeśli zabraknie Ci sił - nie trać wiary
A jeśli jeszcze ktoś wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń-
Jesteś zwycięzcą !"
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 20:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Autorka"]Jutro mój wielki dzień! Bez względu na to co się wydarzy, moja pierwsza, opublikowana książka, moje spełnione wielkie marzenie! To niesamowite!
A jednak moi Kochani marzenia się spełniają.
Korzystając z tej okazji chciałabym podziękować Panu Markowi- mojemu Wydawcy, który we mnie uwierzył i dał mi szansę. Był jedyną osobą, która wyciągnęła do mnie rękę, gdy przestawałam wierzyć, że to ma sens.
Jeszcze raz bardzo dziękuję!

" Jeśli zabraknie Ci wiary- pracuj wytrwale
Jeśli zabraknie Ci sił - nie trać wiary
A jeśli jeszcze ktoś wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń-
Jesteś zwycięzcą !"

Pozdrawiam
Anna Stryjewska
Powrót do góry
Gość
Gość





PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę ze pan Marek ma poprostu "nosa' do intersujacych ludzi , a pani jest utalentowaną , interesującą , obiecującą i bardzo zdolną pisarką . Pani opowiadania, baśnie, powieści już cieszą się ogromnym zainteresowaniem . Mi tez się bardzo podobają , i dziekuję pięknie że mogę je "tutaj poczytać" dzieki Państwu :Panu Markowi i Pani , pani Aniu... Very Happy
Ten "dmuchawiec , latawiec " mi kojarzy sie z całym Naszym życiem,,, te drobne "piorka " z ktorych zbudowany jest "dmuchawiec ", to My , nasze uczynki ( dobre albo złe), nasze dobra doczesne, rzeczy , bliscy.. to wszystko co mamy , co osiągneliśmy.. aż zdarza sie coś jakiś -"podmuch wiatru" i nie zostaje NIC...ZERO , PUSTKA....."NOWY Dmuchawiec" urosnie w nastepnym "lecie " ,,a MY ?????? Czy damy rade ????
Powrót do góry
sisi
Gość





PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 20:25 pm    Temat postu: Mistrzowie zycia Odpowiedz z cytatem

Gratuluje.Mysle,ze solidnie zapracowala Pani na ten dzien,Dwadziescia lat to niewiarygodnie dlugi czas.Jednak marzenia sie spelniaja.Podziekowania dla Wydawcy. Laughing
Powrót do góry
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 0:45 am    Temat postu: Promocja "Mistrzów życia" Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa pod adresem wydawcy, ale należą się one przede wszystkim Autorce, Annie Stryjewskiej oraz Małgosi Ciupińskiej, która przeprowadziła redakcję powieści.
Na stronie Wydawnictwa "e media" można zobaczyć kilka zdjęć z VII Dni Książki, podczas których promowaliśmy również książkę "Mistrzowie życia".
Adres strony z relacją: http://www.emedia-wydawnictwo.pl/news.php?art=110 Stamtąd można przejść do galerii zdjęć.
_________________
Pozdrawiam
Wydawca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gabi.
Gość





PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 10:38 am    Temat postu: Mistrzowie zycia Odpowiedz z cytatem

Aniu przeczytalam ksiazke.Wlasciwie pochlonelam bo nie dosc,ze chyba domyslam sie o kim pisalas to caly ten czas wrocil jak bumerang.Gratuluje.Naprawde fajna sprawa. Pisz dalej bo potrafisz a wydawcy dziekuje.
Powrót do góry
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 11:15 am    Temat postu: Prośba wydawcy Odpowiedz z cytatem

Wydawnictwo serdecznie zachęca tych z Państwa, którzy mieli szczęście przeczytać powieść "Mistrzowie życia", do napisania recenzji (nie jest ważna objętość, ale szczerość) na stronie naszej księgarni: bukinista.com.pl

Również w imieniu Autorki z góry dziękujemy
_________________
Pozdrawiam
Wydawca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> 'Mistrzowie życia' Anny Stryjewskiej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Właścicel forum i e-czytelni nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści wypowiedzi ich autorów, tak w utworach literackich, jak i zamieszczonych postach.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group