" /> " /> " /> FORUM e-czytelni 'e media' :: Zobacz temat - Wywiad z Adrianem Lukoszkiem
Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna FORUM e-czytelni 'e media'
Forum dyskusyjne na temat utworów literackich zamieszczonych
w e-czytelni Wydawnictwa 'e media'
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wywiad z Adrianem Lukoszkiem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> "Tajemnica Adriana. Jak schudłem ponad 120 kg w niespełna rok"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wydawca
Site Admin


Dołączył: 16 Cze 2003
Posty: 205
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 20:14 pm    Temat postu: Wywiad z Adrianem Lukoszkiem Odpowiedz z cytatem

O drodze do lepszego życia, postanowieniach oraz o tym, jak smakuje świadomość schudnięcia, z Adrianem Lukoszkiem, autorem książki „Tajemnica Adriana” rozmawia Bożena Wieczorek:

Bożena Wieczorek: Schudł Pan ponad 120 kg w niecały rok. Kim jest dziś Adrian Lukoszek?
Adrian Lukoszek: Kim jestem? Hm! Jestem szczęśliwym i — co najważniejsze — lżejszym człowiekiem.

— Zapomniał Pan dodać, że również człowiekiem, który spełnia teraz swoją misję, niosąc pomoc otyłym.
— Owszem. Wielką radość i satysfakcję daje mi w tej chwili niesienie pomocy ludziom, którzy jej potrzebują. Często proszą o poradę dotyczącą mojej diety, czasem jest to potrzeba szczerej rozmowy, zachęty do działania, a niekiedy nawet wsparcia duchowego. Nie ma tutaj sztywnych reguł, gdyż każda z tych osób jest indywidualnością.

— W niedawno wydanej książce „Tajemnica Adriana” czytamy: „Silna wola, upór i wiara – te trzy cechy stanowią klucz do naszego sukcesu”. A jednak Panu potrzebny był jeszcze bodziec, by zacząć walkę z otyłością…
— Tak, to prawda! Słowa mojego młodszego synka „Tato, chciałbym mieć cię szczupłego, tak jak inni tatusiowie kolegów z przedszkola” trafiły w moje serce. Wtedy zdałem sobie sprawę, jak wielki jest mój problem. Taki bodziec stanowi niekiedy ostatni ratunek. Potem tylko silna wola oraz upór… no i sukces murowany.

Pełny tekst wywiadu możecie przeczytać na stronie Wydawnictwa "e media":
http://www.emedia-wydawnictwo.pl/wywiady/6
_________________
Pozdrawiam
Wydawca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gosc..
Gość





PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 8:37 am    Temat postu: Uwierzylam i ja !!!!! Odpowiedz z cytatem

Musze przyznac sie ze bylam bardzo sceptycznie nastawiona do tej Pana diety i calego tego szumu, myslałam schudł 120 kg ( no akurat),, a co zrobil z nadmiarem skory ? Nastepny ( prosze wybaczyc) nawiedzony cudotwórca ! Ale , no wlasnie ....ALE......kiedy zobaczylam Pana w tv w 2 na zywo ,, w Pytaniu na sniadanie,,,, nie widzialm tam ani nadmiaru skory, ani jakiegos nawiedzonego goscia , tylko sympatycznego , przystojnego faceta.. Nie wiem co podzialalo na skore dieta, czy ocet jablkowy,, ale skutki sa super. Gratuluje wyczynu,,, zycze powodzenia , duzo zdrowia i sily do dalszej pracy. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM e-czytelni 'e media' Strona Główna -> "Tajemnica Adriana. Jak schudłem ponad 120 kg w niespełna rok" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Właścicel forum i e-czytelni nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści wypowiedzi ich autorów, tak w utworach literackich, jak i zamieszczonych postach.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group